У центр Києва стягують ПОЛІЦЕЙСЬКИХ І ВІЙСЬКОВИХ: ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ?

Поліція посилила заходи безпеки в центрі Києва під час анонсованої акції представників однієї з політичних партій. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.

Для забезпечення громадської безпеки та порядку задіяні працівники структурних підрозділів столичної поліції і військовослужбовці Національної гвардії України.

«Сьогодні у кількох будівель органів державної влади в центрі столиці представники однієї з політичних партій анонсували проведення акції з масовим залученням громадян. Тому правоохоронці посилили заходи безпеки в місцях проведення заходів. Для забезпечення громадської безпеки та порядку працівники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України, кінологи, вибухотехніки і поліція діалогу заступили на посилене чергування. Поліцейські будуть проводити з учасниками акції превентивні заходи і профілактично роз’яснювальні бесіди з метою недопущення будь-яких правопорушень », – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці звертаються до організаторів та учасників заходів з проханням дотримуватися норм чинного законодавства, не порушувати громадський порядок і сприяти поліцейським у виконанні ними службових обов’язків.