«Відпустіть прокурора в туалет, тому що він обісрався»: звинувачення вислуховує рекомендації Порошенко, якому обирають запобіжний захід

Лідер «ЄС» в ході судового засідання з місця часто перебиває прокурора, зокрема, пропонуючи того відпустити в туалет, «тому що він обісрався». Крім того, політик просив дати правоохоронцю воду, оскільки у того нібито підвищився тиск.

ГПУ просила взяти п’ятого президента під особисте зобов’язання до 10 липня. Звинувачення акцентувало увагу, що Порошенко може загрожувати слідству, якщо йому не оберуть запобіжний захід. Крім того, у п’ятого президента є можливість виїхати до Іспанії, де у нього є майно. У свою чергу сторона захисту звертала увагу на неточності і нестиковки в матеріалах справи. Відео в телеграм.

Порошенко ставлять в провину нанесення збитків державі в розмірі 557 тисяч гривень. При призначенні Семочко заступник голови СЗР була порушена процедура – рішення не було погоджено РНБО, а збиток, мабуть, сформований на базі виплаченої Семочко зарплати.