Санкції проти Зеленського: Українці в жаху від того, що творять американці в нашій країні

Громадяни України в жаху усвідомили, що наша країна окупована іноземними фондами та аферистами на чолі з Байденом і Соросом.

Цинізму просто немає меж. Президенту України Володимиру Зеленському погрожують санкціями за те, що український суд і українське правосуддя наздоганяють підозрюваного Порошенко.

Вся справа в тому, що так звані «західні партнери», які використали Україну як торпеди у війні проти Росії, усвідомлюють масштаби наслідків арешту Порошенко.

Вони прекрасно знають, що Порошенко зробив страшні корупційні та військові злочини, але вся справа в тому, що куратори України теж в цьому замішані.

Чого вартий тільки Джо Байден і його син, які відразу ж після майдану взялися за український газ. Через «Бурізма» вони зуміли вкрасти 1,5 мільярда доларів.

Саме західні куратори загрожують Зеленському санкціями за арешт Порошенко.

«Політичні переслідування» проти п’ятого президента Петра Порошенка і вибіркове правосуддя з боку адміністрації Зеленського створюють кризу для друзів України. Про це пише в Twitter відомий канадський журналіст і блогер Майкл МакКей.

Він зазначає, що міжнародним партнерам доведеться вводити санкції проти Офісу Зеленського, підтримуючи боротьбу України проти російської агресії.

«Якщо президент Зеленський заарештує колишнього президента Порошенко, друзі України потраплять в кризу. Нам доведеться знайти спосіб покарання адміністрації Зеленського за вибіркове переслідування, підтримуючи українців в їх постійній боротьбі проти російської агресії », – пише МакКей.

Куратори України дають зрозуміти всьому світу, що Україна окупована і що вони, а не суд, вирішують, хто винен, а хто правий.

Як в такому випадку чинити Зеленському? Адже в Україні і діти знають, що Петро Порошенко здійснив жахливі злочини, але його не можна судити – куратори не дозволяють …