Понеслася: Зеленський зробив заяву, трясти будуть всіх

В Україні вже деякий час фіксується значне погіршення ситуації з коронавірусів, яке влада пов’язує з недотриманням громадянами запропонованих карантинних обмежень. У зв’язку з цим, президент Зеленський анонсував початок проведення посилених перевірок закладів громадського харчування та громадського транспорту на предмет дотримання карантинних обмежень, повідомляє Обозреватель.

Прес-служба повідомляє, що суворі перевірки почнуться вже в найближчий понеділок – з 22 червня. Влада йде на дані заходи через різке зростання числа інфікованих коронавирусной інфекцією в Україні.

Так, всього за тиждень було зафіксовано значне число нових випадків інфікування – зараз, показник захворюваності в нашій країні склав 44 людини на 100 тисяч населення, в той час як всього тиждень тому він становив 38 інфікованих на 100 тисяч чоловік.

Поряд з посиленням перевірок з боку відповідальних органів, анонсовано посилення контролю з боку глави МОЗ Максима Степанова. Так, глава МОЗ має намір провести робочу поїздку в Львівську та Закарпатську області, які є одними з лідерів за кількістю інфікованих.

Глава МВС Арсен Аваков розповів, що вже було проведено понад 2,5 тисячі перевірок в громадському транспорті, виявлено 703 порушення, накладено штрафів майже на 2 млн грн.

Президент Зеленський вказав, що, раз закладу не стежать за тим, щоб відвідувачі дотримувалися карантинні обмеження, вони повинна понести за це відповідальність.