Андрій Пальчевський розкрив таємну слабкість Зеленського. Навіть Порошенко і Янукович здивувалися. Про Ющенка мовчимо

Громадський діяч Андрій Пальчевський назвав саму небезпечну межу президента Володимира Зеленського

Як передає Politeka.net, про це він розповів в ефірі телеканалу “Україна 24” 18 червня (щоб подивитися, скрольте сторінку вниз).

“У Зеленського, крім довірливості, є ще одна риса, яку він не розуміє. Вона, як президента, його просто нівелює. Він бере весь час людей, які були з протилежного табору, і ставить їх на посади. Він не розуміє, що втрачає свій табір. І в цьому сенсі це дуже слабка його політична риса “, – зазначив Андрій Пальчевський.

Громадський діяч звернув увагу на зовнішній вигляд представників влади. Зокрема тих, хто сидить у Верховній Раді:

“Уже минув рік, а рік – це не як на Далекому Сході чи на Півночі раніше було за два, в політиці рік – це за десять. Ви подивіться на їх пики, у них ось такі морди у всіх – за десять років не Знаєш. чому? Тому що хтось потрапляє в “синекура” (це називається по латині), місця, де все чудово. ось тут гроші … ось тут потоки, девченки, хлопчаки, “Танці з зірками” “.

Андрій Пальчевський також обурився, що Володимир Зеленський потурає своїм друзям і не може нікого покарати. На його думку, президент не повинен вести себе подібним чином.

“Ви бачили, сидів Юзик і ще два товариша? Це ж колосальні особистості з точки зору їх розмірів. Тому що вони приходять і все – життя вдалося. Зверху критики немає, Володимир Зеленський нікого не посадив до в’язниці, і не посадить – це зрозуміло. .. Президент – це не людина з Кривого Рогу з друзями, не киянин і не львів’янин. це представник могутньої (яка хоче стати) державою “, – підкреслив Пальчевський.