У літаку МАУ загинули 38 цуценят у вантажному відсіку: спалахнув гучний скандал

На борту літака рейсом Києв – Торонто знайшли мертвими десятки цуценят

В літаку МАУ загинули 38 цуценят французького бульдога, яких перевозили з Києва рейсом в Торонто. Після цього українській авіакомпанії оголосили про тимчасову заборону на перевезення тварин.

Інцидент підтверджує канадське агентство з контролю якості харчових продуктів (CFIA). Про це передає CityNews Toronto.

Зазначається, що в суботу у міжнародному аеропорту Торонто Пірсон приземлився вантаж – близько 500 щенят. Після прибуття з’ясувалося, що 38 собак загинули, і багато інших цуценята страждали від зневоднення, слабкості чи блювоти.

Кінолог Еббі Лоренцен, яка в аеропорту забирала кішку тим же рейсом, розповіла, що на задній частині складу відчула жахливий запах. Вона сфотографувала тварин в мішках для сміття, скинутих за межі вантажної будівлі. Жінка обурюється, що померлих тварин ось так просто викинули.

Авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” висловила співчуття у своїй заяві, додавши, що “працює з місцевою владою, щоб визначити, що сталося, і внести будь-які зміни, необхідні для запобігання повторення такої ситуації”.

У літаку МАУ загинули 38 цуценят у вантажному відсіку: спалахнув гучний скандал

Фото: скрін поста facebook.com/flyuia.worldwide

На сторінці в Facebook в МАУ запевнили, що не знали про те, що цуценята загинули під час польоту. Через деякий час відповідний пост у мережі був видалений.

Також авіакомпанія заявила, що перевезення породистих щенят “несе певний прорахований ризик”, і самі відправники свідомо піддають тварин небезпеці, “оскільки бізнес по розведенню чистокровних собак і кішок є одним з найбільш конкурентоспроможних та високорентабельних”.

У Службі порятунку тварин Just Paws висловили підозри канадському виданню, що собак везли для продажу на Kijiji “неетичні брокери”.