ВСУ отбили атаку террористов «ДНР» возле Горловки

За перші сімнадцять годин восьмого червня прес-центр Об’єднаних сил зафіксував сім обстрілів російськими окупантами українських позицій на Донбасі. У тому числі терористи ДНР з піхотного озброєння (гранатомети, кулемети, автомати) вели вогонь по укріпленнях Збройних сил України у Водяного під Маріуполем, Богданівки на СТАРОГНАТІВСЬКЕ плацдармі і Новолуганське (двічі) на північний схід від Горлівки.

У свою чергу, бойовики ЛНР з 120-міліметрових мінометів, гранатометів різних типів і стрілецької зброї двічі обстрілювали захисників Орехово біля траси Бахмутка. А з ручних протитанкових гранатометів – у Новоалександровки біля Попасній.

ВСУ адекватно відповідали на всі обстріли.

У свою чергу, СММ ОБСЄ розповіла про двох обстріли її безпілотних літальних апаратів. У окупованого Петровського (біля ділянки розведення №3) терористи промазали, а спостерігачі після перших же пострілів опустили БПЛА і залишили цю територію. А ось під нашою Попасній, схоже, бійці ВСУ збили БПЛА ОБСЄ і повернули його спостерігачам. Буває: в небі над головою відрізнити від ворожого безпілотника навіть свій, не те, що ОБСЄ, не завжди вдається. Як то кажуть, краще перестрахуватися …