ЗМІ: Модернізація “МіГ-29” для ЗСУ зірвана, винищувач розікрали прямо на заводі

Модернізація винищувача “МіГ-29” для ЗСУ зірвана. Причиною стало те, що літак розікрали на заводі у Львові. Про скандал з “МіГ-29” на “Львівському державному авіаційному ремонтному заводі” повідомило видання Defense Express з посиланням на інформоване джерело.

Винищувач, який був введений в експлуатацію понад 30 років тому, привезли на завод ще 18 лютого цього року. Там його планували модернізувати до версії “МіГ-29МУ1”. Однак плани були зірвані. Уже у Львові літак був розкрадений. “Літак прибув до нас на завод і вже на стадії розбирання тут його розікрали”, – розповів один з джерел. Він уточнив, що злодії винесли близько 20 блоків винищувача. Обікрали вони і літаки, які були розміщені на території комендатури поряд з підприємством.

Співробітник підприємства припустив, що блоки були вкрадені для перепродажу. Коли вибухнув скандал, злодії підкинули на галявину частину вкраденого. Зараз справою займається ГБР. Поки розслідування не буде закінчено, модернізація “МіГ-29” і його передача ВСУ неможлива. Терміни невідомі.