Життя в 1 клік. РЕПОСТ! ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ ЗМІНИТИ МАЙБУТНЄ 9-МІСЯЧНОГО АРТЕМКА

В Україні дитині допомогти не можуть.

Артем має генетичну ваду, яка ще донедавна вважалась невиліковною – спинальна м’язова атрофія, 1 тип, за якої у дітей поступово відмовляють всі групи м’язів. Проте зараз у світі розроблені ліки, які дарують діткам з таким діагнозом шанс на життя, та для українців вони поки недосяжні. Адже один з препаратів коштує 90 тисяч доларів за одну і’нєкцію, а їх потрібно колоти впродовж всього життя, а інший – вводиться лише один раз, поки дитині не виповнилось 2 роки, але вартість такого уколу – понад 2 мільйони доларів. Це офіційно найдорожчі ліки у світі. Та шанс отримати таке лікування у Артемка є!

«Вже в 3 тижні ми помітили слабкість і млявість дитини. Не було активних рухів ні ручок, ні ніжок, як було до цього. Звернулись до лікарів і здали дитині всі необхідні аналізи. А через місяць прийшла відповідь, де Артему підтвердили страшний діагноз», – розповідає мама хлопчика.

Зараз Артему 9 місяців, і він не може тримати голову, перевертатись і сидіти. Але батьки мріють про щасливе мабутнє хлопчика, і хочуть переїхати до сусідньої Польщі, де вже проводять лікування дітей з СМА за державний кошт, за умови офіційного працевлаштування батьків дитини. “У Польщі таким діткам ліки вводять безкоштовно за страховкою від роботи, де буде працювати тато. Ми хочемо врятувати нашого малюка, тому наважились виїхати до Польщі. Роботу для тата знайшли і уже отримали запрошення», – розповідає мама хлопчика.

Та все ж поки вирушити в дорогу батьки не можуть, адже малюку потрібна чимала кількість апаратури, яка підтримує його життя. Її батьки і просять допомогти придбати. «Ми ведемо збір на апарат НІВЛ для підтримки дихання Артема. Він йому життєво необхідний, і без нього ми не зможемо виїхати, оскільки їхати потрібно далеко», – каже мама малюка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4991 3717 4924

ГРАЧИКОВА МАРГАРИТА ГЕННАДІЇВНА

https://www.facebook.com/groups/252965790382225