Головні новини неділі, 7 червня: Майдан проти Зеленського, траур на Донбасі, російські війська увійшли в Україну, проблеми з індексаціями пенсій

Головні новини за сьогодні, 7 червня в Україні і світі в щоденному дайджесті від порталу Hyser.

Всеукраїнський страйк: українці вийдуть на вулиці міст проти режиму Зеленського. названа дата

Український кардіохірург Борис Тодуров виступав проти медичної реформи Уляни Супрун.

Супрун на чолі МОЗ уже немає, але Тодуров свою думку не змінив. Він вважає, що медреформа Україні не потрібна, і обіцяє вивести медичних працівників на акцію протесту. На думку кардіохірурга, влада не повинна починати другий етап медреформи, через яку, як він вважає, стали закриватися лікарні та тубдиспансери. Якщо реформа буде продовжена, то медики оголосять масштабний страйк, вважає Тодуров.

Також лікар вважає, що не можна звільняти нинішнього главу МОЗ Максима Степанова, якого звинувачують в корупції під час закупівлі захисних костюмів для медиків, які борються з коронавірусів.

На шахтах Донбасу стався обвал гірських порід, який спричинив смерть одного з працівників шахти. Подробиці даного трагічної події вже відомі засобам масової інформації.

На двох шахтах в Донбасі стався обвал. Під час надзвичайної події загинув один гірничий робітник, а ще одна людина отримала серйозні травми.

Виходячи з наявної інформації, дана трагедія сталася, 7 червня, на шахтах Донбасу, підконтрольних “ДНР”. Сама подія було зафіксовано, на шахті “Холодна балка” держпідприємства “Макіїввугілля”.