Екстрено: Під Києвом почалися бойові дії. Що насправді відбувається

Передмістя Києва Бровари з ранку став схожий на зону бойових дій. Що вийшли з карантину маршрутники ділили територію зі стріляниною. Поліція проводить масові затримання.
За попередньою версією Київської поліції, стався конфлікт між підприємцями, які займаються пасажирськими перевезеннями, і нелегальними перевізниками. Інформація про постраждалих з’ясовується.
На відео з місця подій (опубліковано нижче) близько двох десятків чоловіків. Багатьох з них зі зброєю, вони стріляють в напрямку своїх опонентів, яких на кадрах не видно.

«Повідомлення про стрілянину на одній з вулиць міста Бровари по спецлінії 102 надійшло сьогодні, 29 травня, о 07:15 ранку. Працівники місцевої поліції оперативно відреагували і вже через одну хвилину прибули на місце події, де затримали 10 осіб зі зброєю. Їх доставили у відділ поліції », – сказано в повідомленні поліції Київської області.
Уточнюється, що затриманими виявилися «гості», які прибули з інших регіонів України. Зараз проводиться огляд місця події, встановлюються інші учасники, обставини і причини інциденту.
За фактом хуліганства поліція відкрила кримінальне провадження за ч.4 ст. 296 Кримінального кодексу України.
Проводяться оперативно-розшукові заходи щодо встановлення інших учасників.