Українців, яким є 60 років, вже не випустять на роботу

В Україні вже двічі послаблювали карантинні обмеження. Більшість громадян вже можуть вийти на роботу. Однак, є категорія українців, яким працювати ще не дозволено.

 

Літні українці повинні сидіти вдома. Скріншот відео
Хто відноситься до цієї категорії, повідомив на брифінгу Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

За словами Степанова, людям, які старше 60-ти років на роботу виходити поки не можна, оскільки вони знаходяться в групі ризику.

Втім, для цих людей робота була хоч-якийсь спосіб заробити додаткові гроші до маленьких пенсій.

 
Разом з тим глава МОЗ так і не дав чіткої відповіді на питання, коли цим людям можна буде повернутися до роботи.

«Те, що стосується громадян, які старше 60 років – то це люди, які входять до групи ризику. І саме турбота про здоров’я цієї категорії громадян і говорить про те, що ми рекомендуємо, що їм треба перебувати в самоізоляції », – відповів Степанов.

За словами міністра, на людей у ​​віці старше 60 років припадає більше, ніж 70% летальних випадків при інфікуванні коронавірусів. Так, що вони повинні сидіти вдома.

Уряд розробив для пенсіонерів різні надбавки до пенсії. Всі, хто сидить на карантині додатково отримають по 1 000 гривень.

 
Міністр також зазначив, що кількість заражень коронавірусів в Україні поки щодня зростає. Станом на 24 травня кількість офіційно підтверджених випадків COVID-19 в країні становить 20 986 осіб.