Будинок моди Armani буде шити халати медичні

Armani буде шити халати

Дизайнер також збільшить до двох мільйонів євро фонд коштів, які бренд пожертвує італійським лікарням.

Armani Group, що базується в Мілані, оголосила про те, що всі її виробничі потужності будуть випускати одноразові медичні халати для лікарів і медсестер, які знаходяться на передовій лінії боротьби з коронавірусом. Про це в четвер, 26 березня, повідомило агентство ANSA з посиланням на заяву Armani.

Крім того, дизайнер планує збільшити фінансову допомогу медичним установам Італії.

Інші модні бренди і дизайнери також запропонували свої послуги та ресурси для виготовлення медичних засобів.

Так, модельєр Крістіан Сириано зголосився пошити маски для працівників нью-йоркській лікарні.

А багатонаціональна компанія LVMH, якій належать Louis Vuitton, Givenchy і Christian Dior, оголосила про те, що вона буде використовувати виробничі потужності у своїх французьких парфюмериях для виробництва дезінфікуючих засобів для рук і безкоштовно постачати їх французьким властям.

Також, компанія Gucci виготовила і подарувала близько 1,1 мільйона хірургічних масок і 55 000 медичних халатів для служб охорони здоров’я Італії.

Донателла Версаче, креативний директор Versace, пожертвувала 200 000 доларів на реанімацію в міланську лікарню Сан-Раффаеле.

Сам Джорджіо Армані раніше пожертвував майже 1,4 мільйона доларів різним лікарням по всій Італії, в тому числі великим медичним установам в Римі та Мілані.