Португалія відкликала військових з Іраку у зв’язку з пандемією

Військові повернуться на батьківщину в останніх числах березня. Всього контингент Португалії в Іраку налічує 35 військових.

Влада Португалії прийняли рішення достроково вивести свій військовий контингент з Іраку у зв’язку з пандемією коронавіруса COVID-19. Про це повідомило військове відомство країни у четвер, 26 березня.

“Оскільки немає можливості повною мірою убезпечити здоров’я військовослужбовців, уряд Іраку прийняв рішення призупинити всі тренування для своїх військових до другої половини травня. З цієї причини ми вирішили відкликати 31 військовослужбовця з комплексу Бесмая Рендж біля Багдада і двох військових, які перебувають з дипломатичним корпусом місії”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що військові повернуться на батьківщину в останніх числах березня. Всього контингент Португалії в Іраку налічує 35 військових.

За останніми даними, в Португалії 3544 осіб заразилися коронавірусом. З них 60 померли і 43 одужали.

Також повідомлялося, що президент Португалії Марселу Ребелу ді Соуза пішов на карантин через COVID-19. Резиденцію глави держави відвідали учні школи, в якій був виявлений випадок зараження коронавіруса.