Кількість хворих у світі перевищила півмільйона

Коронавірус стрімко поширюється у світі

Кількість летальних випадків по всьому світу вже більше 23 тисяч, однак, більшість хворих переносять коронавірус в легкій формі.

Кількість підтверджених випадків коронавіруса у світі за станом на 26 березня перевищила 500 тисяч. Про це свідчать дані сайту Worldometers.

Так, станом на 21:30 зафіксовано 520 427 випадків інфікування коронавірусом. Померло 23 595 осіб, а видужала 123 322 осіб.

При цьому більше 354 тисяч хворих (95%) переносять хворобу в легкій формі, понад 19 тисяч (5%) пацієнтів знаходяться у важкому стані.

На даний момент лідерами серед країн за кількістю підтверджених випадків є Китай, Італія і США.

За кількістю летальних результатів Італія, Іспанія, Китай та Іран значно випереджають інші країни.

Нагадаємо, сьогодні генсек ООН заявив, що людство поки програє у війні з коронавірусом. За його словами, за три місяці кількість підтверджених випадків захворювання досягло позначки в 100 тисяч. Лише за 12 днів кількість випадків зросла ще на 100 тисяч. В третій раз воно збільшилося на сто тисяч протягом чотирьох днів. І, нарешті, четвертий – за півтора дня.

Станом на вечір вчорашнього дня загальне число заражених коронавірусом у світі перевищила 433 тисячі, з них вылечилось 113 тисяч.

Нагадаємо, сьогодні повідомлялося, що в трьох областях України і Києві виявили нові випадки COVID-19.

А в Італії зафіксовано більше восьми тисяч жертв COVID-19. При цьому видужало понад 10 тисяч пацієнтів.