Пранкери зателефонували Сандерсу від імені Грети Тунберг

Російські пранкери видали себе за батька экоактивистки і запитали у американського політика, як слід відповісти на запрошення в Росію.

Російські пранкери Вован і Лексус (Володимир Кузнєцов і Олексій Столяров) подзвонили претендента в кандидати на президентських виборах у США від Демократичної партії Берні Сандерсу від імені Грети Тунберг і її батька. Відповідний запис пранкери опублікували на своєму каналі в YouTube.

В ході розмови Сандерс поскаржився “Греті”, що президент Дональд Трамп не визнає проблему зміни клімату.

“Ти робиш неймовірну роботу і даєш мені хоч якусь надію. Але дозволь мені сказати дуже сумну річ, яка відбувається зараз. У нас зараз президент, який не тільки не визнає проблему зміни клімату, але взагалі заохочує видобуток природного палива, що дуже погана штука”, – сказав політик.

Коли пранкер, який представився батьком Грети Сванте, попросив у Сандерса рада, як відповісти на “запрошення в Росію”, той застеріг, що в такому випадку Грету можуть використовувати, а сама вона повинна домогтися від російської влади обіцянки змінити енергетичну політику.

“Я думаю, що тобі не потрібно робити – це щоб твій приїзд туди був використаний. Я думаю, перед тим, як ти туди поїдеш, ти повинна все вивчити і зробити заяву: ти їдеш в Росію! Росія – одна з найважливіших економік світу, і це обов’язково, щоб їх уряд знав про зміну клімату та поручилася би тобі зробити все, що може, щоб поміняти їх енергетичну систему і працювати з іншими країнами”, – заявив він.

При цьому американський політик розкритикував Москву за погану політику у сфері зміни клімату, так як вона “заробляє багато грошей” на продажу нафти.

 

Нагадаємо, в грудні минулого року російські пранкери дзвонили Зеленському. Глава держави нібито поцікавився у пранкерів, що треба відповідати на привітання “Слава Україні”.

Перед цим пранкери поспілкувалися з митрополитом Епіфанієм. Під час бесіди у предстоятеля церкви виникло відчуття, що його провокують, і він припинив розмову.