Новий розлучення: родина Єлизавети ІІ розвалюється

Онук Єлизавети ІІ офіційно підтвердив інформацію про своє розлучення. Сім’ї подружжя підтримали їх рішення.

Старший онук Британської Королеви, син британської принцеси Анни Пітер Філліпс і його дружина Відбиранням офіційно підтвердили чутки про своє розлучення. Про це в п’ятницю, 14 лютого повідомляє BBC.

У спільній заяві, оприлюдненій з цього приводу Пітером і Відбиранням, йдеться, що майбутнє розставання стане “кращим варіантом розвитку подій для двох дітей, які є у пари, і дозволить подружжю зберегти дружні відносини”. Брати участь у вихованні дочок – семирічної Айли і дев’ятирічної Савани – Філліпс і Келлі планують разом.

Вони також розповіли, що їх сім’ї засмутилися після звістки про розлучення, але повністю їх підтримали в їх вирішенні.

Пара пробула у шлюбі 12 років. У них є двоє дітей: дев’ятирічна Савана і семирічна Айла.
Джерела, наближені до Філіпсу і його дружині, стверджують, що ініціатором розлучення стала Відбиранням. При цьому, за даними інформаторів, розставання не пов’язано з романом кого-небудь з членів пари на стороні.

Пітер Філіпс – єдиний син принцеси Анни, доньки Єлизавети II. Він займає 15-ту сходинку в черзі на успадкування престолу.

Нагадаємо, раніше сайт принц Гаррі та його дружина Меган Маркл прийняли рішення переїхати в Канаду, а також відректися від королівських привілеїв та змісту з королівської скарбниці.