Ердоган назвав мета Туреччини в Ідлібі

Туреччина намагається запобігти загибель чотирьох мільйонів жителів сирійського Иблиба, заявляє президент Туреччини.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган назвав метою дій в сирійському Ідлібі порятунок життя 4 млн місцевих жителів. Про це він заявив у п’ятницю, 14 лютого, під час виступу в парламенті Пакистану, повідомляє NTV.

“Метою того, що ми робимо останнім часом в Ідлібі, є запобігання загибелі чотирьох мільйонів пригноблених людей, які перебувають там під загрозою бомбардувань режиму”, – сказав він.

Президент зазначив, що Туреччина “ставить перед собою мету зупиняти кровопролиття, страждання і сльози скрізь, де вони є, від Лівії до Ємену”.

Як заявляють в Міноборони Туреччини, за минулу добу нейтралізували (коли мова йде про тих, хто здався, захоплений або убгибель чотирьох миллионоит) в Ідлібі щонайменше 63 військовослужбовців сирійської армії.

Як відомо, сирійська армія за підтримки авіації Росії веде масштабний наступ проти формувань в Ідлібі, які користуються підтримкою Туреччини. За кілька днів в результаті ударів загинули 14 турецьких військових, Анкара заявляє про нейтралізацію сотень сирійських солдатів.