Американським військовим дозволили тюрбани і хіджаби

Також можна бороди і довге волосся, однак, зовнішній вигляд повинен залишитися “охайним і консервативним”.

Мусульманам і сикхам, які служать в армії США, дозволили носити релігійні предмети одягу. Відповідні поправки були внесені в правила, що регулюють зовнішній вигляд військовослужбовців ВПС США, повідомляє CNN.

Відзначається, що послаблення стосуються видачі дозволів на тюрбани, хіджаби, а також на бороди і довге волосся. Їх носіння буде дозволено мусульманам і сикхам під час служби в тому випадку, якщо їх зовнішній вигляд залишиться “охайним і консервативним”.

Згідно з новими поправками процес розгляду запитів військовослужбовців, що проходять службу, не може перевищувати 30 днів, в інших випадках – 60.

Досі сикхи і мусульмани могли тільки в індивідуальному порядку запитувати у командування дозволу на носіння тих чи інших релігійних предметів одягу, і цей процес часто займав довгий час.

Правозахисні організації сикхів і мусульман вітали рішення ВПС США, назвавши його кроком у правильному напрямку.

Чоловіча борода “брудніше” собачої шерсті – вчені

Раніше повідомлялося, що українським військовим дозволили носити вуса і бороди. Однак, вони повинні відповідати вимогам гігієни і не заважати використанню засобів індивідуального захисту та носінню спорядження.