У Молдові консула України підозрюють у зґвалтуванні – ЗМІ

Причетним до злочину є дипломат Олександр Сторожук – український консул в місті Бельци стверджують джерела.

Співробітника консульства України в молдавському місті Бєльці підозрюють у зґвалтуванні 17-річної дівчини.Про це напередодні повідомило видання nordnews.md з посиланням на джерела з місцевої прокуратури і Інспекторату поліції.

Стверджується, що злочин стався в ніч на 5 лютого в місті Бельци в секторі Дачія. Дівчина піддалася сексуальному насильству з боку двох осіб у віці 37 і 38 років.

Один з чоловіків був затриманий правоохоронними органами. А другого ще не затримали, враховуючи, що у нього дипломатичний імунітет. Джерела повідомляють, що причетним до злочину є дипломат Олександр Сторожук – український консул в Бєльцях.

Попередньо, неповнолітня родом з району Сынжерей і проживає в Бєльцях. Мати дівчинки поїхала на роботу за кордон.

Телеканал TV8 з посиланням на українське консульство в Бєльцях повідомляє, що всі обставини цієї справи з’ясовуються компетентними органами

“В даний час консул не арештований і не звинувачується. Ми не можемо коментувати цю справу до тих пір, поки не буде завершено розслідування або поки не буде оголошено рішення правоохоронних органів”, – заявили в консульстві.

А за даними видання esp.md консула Олександра Сторожука вже відсторонили від посади і відкрили дисциплінарне провадження. Також влада Модовы попросили його не покидати країну під час слідства.

Нагадаємо, в 2019 році в Україні було зареєстровано 148 зґвалтувань, в яких потерпілими є неповнолітні. Ця в два рази перевищує показник за 2018 рік.