У Камбоджі туристки померли після таблеток від блювоти

Дівчата попросили місцевого жителя відвести їх в лікарню. Але по дорозі вони втратили свідомість і їх повернули назад в хостел.

Дві туристки померли після прийому таблеток від розладу шлунка в Камбоджі. Про це повідомляє Mirror.

Британка Наталі Сеймур і її подруга з Канади Еббі Гейл відправилися відпочивати в Камбоджу. При цьому британка прилетіла в Камбоджу з квитком в один кінець, звільнившись з роботи. Вона хотіла деякий час провести з подругою в Камбоджі.

Перед смертю 22-річна Сеймур повідомила матері, що погано себе почуває. Вона збиралася купити таблетки від розладу шлунка. Після прийому цих таблеток дівчат знайшли мертвими в хостел Monkey Republic в місті Кампот.

Виявилося, що дівчата попросили місцевого жителя відвезти їх в госпіталь. Але під час поїздки вони втратили свідомість і їх повернули в хостел.

З історії телефону поліцейські дізналися, що у дівчини була така сильна блювота, що боліла груди, також спостерігалися спазми, але не було нудоти.

Після розтину тіла Британки виявилося, що у неї була пошкоджена печінка. Ймовірно пошкодження, викликані прийомом парацетамолу або препаратів проти судом.

Раніше повідомлялося, що на Філіппінах туристка заплатила штраф за фото у відвертому купальнику. Також Корреспондент писав про те, що багачку залили бетоном в холодильнику і обікрали.