У Бельгії на вантажівці виявили 12 мігрантів

У Бельгії в рефрижераторі з фруктами і овочами знайшли 12 мігрантів

Чоловіки з Сирії та Судану перебували в рефрижераторі з фруктами і овочами. Поліцію викликав водій, який запідозрив, що в його причепі вантажівки знаходяться люди.

У вантажівці, припаркованому на автостоянці вздовж автомагістралі Од – Turnhout в Бельгії, виявили 12 мігрантів. Про це повідомляє RTBF у середу, 30 жовтня.

Поліцію на автостоянку в ніч на середу викликав водій вантажівки, який запідозрив присутність людей у своєму транспортному засобі.

Поліцейські витягли з вантажівки, що перевозила фрукти і овочі, 12 дорослих чоловіків, потім перевели у відділення у справах іноземців.

“Вчора ввечері нам зателефонував водій вантажівки, який запідозрив, що в його рефрижераторі знаходяться люди. Як наслідок, ми виявили 12 дорослих чоловіків з Сирії та Судану”, – сказала Сара Фредерікс. Всі мігранти були знайдені цілими і неушкодженими.

Нагадаємо, минулого тижня британські поліцейські виявили вантажівку з 39 тілами в графстві Ессекс. Спочатку передбачалося, що вантажівка з Болгарії та в’їхав у Великобританії в минулу суботу. Швидше за все, люди загинули від переохолодження. У вантажівці була мінусова температура.

Пізніше GPS-звіт показав, що автомобіль знаходився у французьких таборах для біженців у Дюнкерку та Кале, потім вирушив до Бельгії. В останній раз в Європі причіп був зафіксований в бельгійському портовому місті Зебрюгге 22 жовтня, після чого відправився в поїздку в британський Пурфлит.

Були заарештовані п’ятеро людей, серед них – 38-річні чоловік і жінка з Уоррингтона і 48-річний чоловік з Північної Ірландії. Всі вони підозрюються в незаконному перевезенні людей і ненавмисному вбивстві і перебувають під вартою. А 25-річному водієві вантажівки Морісу Робінсону пред’явлені звинувачення в 39 епізодах ненавмисного вбивства, а також у торгівлі людьми, сприяння незаконної імміграції і відмиванні грошей.