Стало відомо, як аль-Багдаді вдавалося переховуватися

Аль-Багдаді видавав себе за торговця тканинами, ховаючись в селі на північному заході Сирії. Він також жив у великому будинку, оточеному бетонними стінами.

У селі Бариша на північному заході Сирії місцеві жителі знали ватажка терористичної організації Ісламська держава Абу Бакр аль-Багдаді як торговця тканинами. Про це повідомляє турецька газета Daily Sabah у середу, 30 жовтня.

Лідер терористичної організації жив у великому будинку, оточеному бетонними стінами, в 500 метрах від села Бариша.

“Там був великий будинок, і чоловік, який там жив, був відомий як торговець тканинами на ім’я Абу Мухаммед Халябі (Abu Muhammad Halabi)”, – заявив виданню один з місцевих жителів Абу Ахмед Бариша (Abu Ahmed Barisha). За його словами, сусіди аль-Багдаді вважали його сім’ю мігрантами.

За словами місцевого жителя, американські військовослужбовці прибули в село вдень 27 жовтня. Великомасштабна операція з ліквідації ватажка ІГ тривала близько чотирьох годин, і в результаті багато будинків в селі були пошкоджені, зазначив співрозмовник видання.

Як підкреслює газета, будинок, в якому жив з родиною аль-Багдаді, був зруйнований безпілотником.

Нагадаємо, що раніше Трамп на спеціальному брифінгу повідомив, що Абу Бакр аль-Багдаді був знищений в ході операції збройних сил США в сирійському Ідлібі.

Останки ватажка терористів ИГИЛ доставили на військову базу США в Іраку з села Бариша в провінції Ідліб у Сирії.

Пізніше також стало відомо, що на півночі Сирії вбили праву руку лідера “Ісламської держави” аль-Багдаді – Абу Хасана аль-Мухаджира.

Терорист №1 мертвий. Але “Ісламська держава” немає