Українські політики не будуть давати показання щодо імпічменту Трампа

Україна не буде втручатися в розслідування

Міністр закордонних справ україни Вадим Пристайко стверджує, що ставлення у США до України залишилося колишнім, незважаючи на скандал.

Українські посадові особи не будуть давати свідчення перед Конгресом США в рамках розслідування про імпічмент президента Дональда Трампа, повідомив 29 жовтня глава МЗС Вадим Пристайко.

“Ми взагалі не маємо до цього відношення. Нехай вони самі з собою розберуться. Ми не будемо туди їздити, не будемо коментувати”, – сказав він на питання, як відреагує Київ на можливу прохання США, дати покази.

Також Пристайко стверджує, що ставлення у США до України залишилося колишнім. У Білому домі є люди, які ведуть комунікацію з Україною, також як і в Держдепартаменті, в Пентагоні, в Міністерстві енергетики США.

“Ми не відчуваємо, що по відношенню до нас щось змінилося”, – підсумував глава МЗС.

Як відомо, в США опоненти Трампа ініціювали розслідування проти нього, яке може спричинити імпічмент.

Демократи стверджують, що глава Білого дому тиснув на Зеленського у телефонній розмові і просив його відкрити кримінальні справи проти сина Джозефа Байдена – Хантера. Як відомо, останній мав нафтовий бізнес в Україні і є непідтверджена інформація, що він причетний до корупційних схем.

Таким чином, Трамп нібито шантажував Зеленського, вимагаючи кримінальних справ проти Хантера Байдена взамін на підтримку США. Глава Білого дому, стверджують його опоненти, таким шляхом хотів очорнити репутацію свого конкурента Джозефа Байдена перед прийдешніми виборами в США.

Нагадаємо, чиновник Держдепу дав свідчення за даним розслідування проти Трампа.

Також повідомлялося, що демократи запустили процедуру імпічменту Трампа через скандал навколо його розмови з президентом України Володимиром Зеленським.