У Сирії достроково завершено відведення сил із зони безпеки

Російські військові в Сирії (архівне фото)

В коридор безпеки зайшли сирійські прикордонники і російська військова поліція, зазначив Сергій Шойгу.

Відведення збройних підрозділів із зони безпеки на північному сході Сирії у відповідності з сочинськими домовленостями завершений достроково. Про це сказав міністр оборони РФ Сергій Шойгу, повідомляє РИА Новости у вівторок, 29 жовтня.

“Відведення збройних підрозділів з території, де має бути створений коридор безпеки, достроково закінчений. Туди зайшли і сирійські прикордонники, і наша військова поліція”, – заявив Шойгу.

Він додав, що більше 100 квадратних кілометрів території разминировано, знешкоджено велика кількість різних вибухонебезпечних предметів – від мін і снарядів до боєприпасів реактивних систем залпового вогню.

Як відомо, 22 жовтня закінчилося 120-годинне припинення вогню на півночі Сирії, курди покинули зону проведення військової операції Туреччини, після чого Анкара заявила про припинення бойових дій, розпочатих 9 жовтня.

А 23 жовтня президенти Туреччини і Росії підписали меморандум щодо Сирії, який, зокрема, передбачав введення підрозділів російської військової поліції на сирійську сторону сирійсько-турецького кордону.