У Британії переплавлять монети на честь Brexit

Британські монети номіналом в один фунт стерлінгів

Нова монета на честь Brexit буде випущена і увійде в обіг після того, Великобританія вийде з Євросоюзу.

Пам’ятні монети, випущені на честь Brexit 31 жовтня, будуть віддані на переплавку після того, як вихід Великобританії з Євросоюзу відклали ще на три місяці. Про це напередодні повідомило ВВС.

Королівському монетному двору запропонували випустити нові 50 пенсів із запланованою датою виходу Великобританії. Однак тепер монети повинні бути списані, оскільки Британія не покине ЄС на цьому тижні.

Представник казначейства сказав, що, незважаючи на це, монета на честь Brexit буде випущена і увійде в обіг після того, як ми вийдемо з Євросоюзу.

Згідно з інформацією веб-сайту Royal Mint, монета 50 пенсів виготовлена переважно з бронзи, яка вважається дорогоцінним металом.

Раніше повідомлялося, що до 31 жовтня в Британії планувався випуск 3 млн пам’ятних монет гідністю в 50 пенсів. Ще 7 млн монет збиралися виготовити протягом наступного року.

На них повинна була бути напис: “Мир, процвітання і дружба з усіма народами”, а також дата виходу Великобританії з ЄС – 31 жовтня 2019 року.

Минулого тижня випуск монет був припинений. Також повідомлялося, що вже випущені монети можуть потрапити на аукціон, де їх ціна складе сотні фунтів стерлінгів.

Нагадаємо, 28 жовтня прем’єр-міністр Борис Джонсон офіційно прийняв пропозицію ЄС про відкладення Brexit до 31 січня 2020 року.