Вантажівка з 39 трупами у В’єтнамі заарештовані четверо підозрюваних

Вантажівка, в якому знайшли мертві тіла

Затриманих підозрюють в організації нелегальної міграції, а також, можливо, в шахрайстві.

В’єтнамська поліція заарештувала чотирьох осіб, які можуть бути причетні до загибелі 39 осіб, тіла яких знайшли у вантажівці поблизу Лондона 23 жовтня. Затримані підозрюються в організації незаконної контрабанди людей, повідомляє First Reports з посиланням на в’єтнамські ЗМІ.

Заарештованих у В’єтнамі звинувачують у тому, що вони “організовували або змушували інших осіб виїжджати за кордон або незаконно перебувати за кордоном”.

Однак, за деякими даними місцевих ЗМІ, зазначені особи нікого не переправляли за кордон, а просто обманювали людей, вимагаючи заздалегідь виплати за “послугу”.

Відзначається, що п’ятого людину розшукують у зв’язку з двома різними фірмами, що ошукують громадян В’єтнаму, які хочуть кращого життя на Заході.

Нагадаємо, минулого тижня британські поліцейські виявили вантажівку з 39 тілами в графстві Ессекс. Спочатку передбачалося, що вантажівка з Болгарії та в’їхав у Великобританії в минулу суботу. Швидше за все, люди загинули від переохолодження. У вантажівці була мінусова температура.

Пізніше GPS-звіт показав, що автомобіль знаходився у французьких таборах для біженців у Дюнкерку та Кале, потім вирушив до Бельгії. В останній раз в Європі причіп був зафіксований в бельгійському портовому місті Зебрюгге 22 жовтня, після чого відправився в поїздку в британський Пурфлит.

Були заарештовані п’ятеро людей, серед них – 38-річні чоловік і жінка з Уоррингтона і 48-річний чоловік з Північної Ірландії. Всі вони підозрюються в незаконному перевезенні людей і ненавмисному вбивстві і перебувають під вартою. А 25-річному водієві вантажівки Морісу Робінсону пред’явлені звинувачення в 39 епізодах ненавмисного вбивства, а також у торгівлі людьми, сприяння незаконної імміграції і відмиванні грошей.