Юнак проник у в’язницю, щоб помиритися з дівчиною

Закоханий юнак подолав чотириметровий тюремний паркан і виліз по стіні до вікна камери, де знаходилася його дівчина, яка вирішила з ним розлучитися. Так він хотів поговорити з нею особисто і повернути кохану.

У німецькому місті Фехта (Нижня Саксонія) 18-річний хлопець вирішив піти на радикальні заходи, щоб помиритися зі своєю подругою. Він забрався на територію в’язниці, щоб з’ясувати стосунки з дівчиною, повідомляє Associated Press.

18-річна ув’язнена по телефону повідомила своїй молодій людині, що хоче з ним розлучитися. Його таке положення справ не влаштувало, і він вирішив поговорити з нею віч-на-віч. Те, що його кохана знаходиться в ув’язненні, хлопця не зупинило.

Юнак заліз на ліхтарний стовп, потім успішно подолав чотириметровий паркан пенітенціарної установи. Опинившись на закритій території, він виліз по стіні до вікна камери, де знаходилася його дівчина.

Коли співробітники в’язниці виявили незаконне проникнення на охоронювану територію, юнак вже цілувався зі своєю коханою. Зі стіни його спускали з допомогою висувної драбини пожежного автомобіля.

Тепер гарячого закоханому загрожує кримінальне переслідування.

Раніше повідомлялося, що в Перу поцілунок закоханих на мосту виявився фатальним. Також Корреспондент.net писав про те, що в’язень, який відбуває довічне покарання у в’язниці, випадково опинився на волі.