Соратник Меркель госпіталізований після падіння зі сцени

Міністр економіки та енергетики Німеччини Петер Альтмайер госпіталізований після падіння на відкритті конференції по цифровим технологіям в Дортмунді.

Глава Мінекономіки Німеччини Петер Альтмайер після падіння на заході в Дортмунді відправлений до лікарні, повідомляє журнал Spiegel.

Після того як Альтмайер виголосив промову, він почав спускатися зі сходів зі сцени і впав. Очевидці кажуть, що міністр сильно розбився, але офіційної інформації про травми немає. Представник Мінекономіки повідомила журналістам, що Альтмайер спіткнувся на сходах.

Колеги міністра через Twitter стали висловлювати співчуття, глава міноборони ФРН Аннегрет Крамп-Карренбауэр написала: “Який жах! Дорогий Петер Альтмайер, я бажаю тобі якнайшвидшого одужання і щоб ти скоріше знову вийшов на сцену”. З побажаннями одужання в Twitter виступив також віце-канцлер Олаф Шольц.

Альтмайеру 60 років, він – давній соратник Меркель, раніше керував відомством федерального канцлера, був координатором уряду з питань мігрантів.

Нагадаємо, в липні у Меркель помітили третій напад тремтіння під час зустрічі з прем’єр-міністром Фінляндії Антті Рінне. Раніше аналогічні ситуації відбувалися під час зустрічей з президентом України Володимиром Зеленським і президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайером.

Після трьох інцидентів з тремтінням канцелярія Меркель зрадила протокол церемонії зустрічі іноземних гостей.