Поліцейський в США вистрілив у свого сина, прийнявши його за злочинця

Чоловік повернувся додому, але не знав, що там знаходиться його син. У результаті 20-річний хлопець отримав поранення передпліччя. Його життю нічого не загрожує.

У штаті Техас у США офіцер поліції випадково підстрелив свого сина, переплутавши його зі злочинцем. Про це повідомляє CNN у вівторок, 29 жовтня.

Інцидент стався 26 жовтня у будинку офіцера, який знаходиться в передмісті Далласа. Поліцейському не будуть пред’явлені звинувачення.

“Це був нещасний випадок”, – заявив представник місцевої поліції Піт Шульте.

Шульте також уточнив, що техаська поліція ставиться до цієї справи “також, як і будь-якого іншого”.

За його словами, офіцер повернувся додому ввечері і не знав, що його син перебуває вдома. У результаті 20-річний син поліцейського отримав поранення в область передпліччя, його життю нічого не загрожує.

Нагадаємо, що раніше в Києві чоловік випадково застрелив матір. На Троєщині чоловік в ході сварки вистрілив з револьвера в живіт своєї матері, у результаті чого жінка невдовзі померла в лікарні.

Також повідомлялося, що в Одеській області підліток вистрілив у приятеля. Хлопчик випадково вистрілив у старшого знайомого, коли показував йому мисливську рушницю діда.