Поліцейський-гей відсудив $20 млн за дискримінацію

Замість підвищення чоловік отримав від свого начальника рада “зменшити оберти зі своєю блакиттю”.

Поліцейський нетрадиційної орієнтації з американського штату Міссурі отримав компенсацію за дискримінацію на роботі у розмірі майже 20 мільйонів доларів. Про це повідомляє BBC News.

Житель міста Сент-Луїс Кейт Вільдгабер, який служив у місцевій поліції, подав проти неї позов ще 2017 році. Причиною позову стала дискримінація чоловіки з-за нетрадиційної орієнтації.

За словами Вильдхабера, йому 23 рази відмовляли у підвищенні по службі з-за того, що він гей. Якийсь Джон Сарацино, що входив на той момент в Окружний рада поліцейських комісарів Сент-Луїса, порадив чоловіку “зменшити оберти зі своєю блакиттю”, якщо той хоче отримати підвищення.

Сам Сарацино подібний коментар, зі свого боку, заперечує. Подібний коментар нібито використовував і поліцейський капітан Гай Минз.

У результаті суд присяжних визнав Вильдхабера жертвою дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації. Чоловікові виплатять близько 20 мільйонів доларів компенсації.

Раніше повідомлялося, що військовий дезертирував і став актором гей-порно. Також Корреспондент писав про те, що американець відсудив у коханця дружини $750 тисяч.