Подружжя Трамп заздалегідь відсвяткувала Хеллоуїн на галявині Білого дому

Президентське подружжя на честь Хеллоуїна влаштувала прийом для дітей прямо на галявині біля Білого дому, попередньо прикрасивши територію гарбузами і зробивши тематичну підсвічування.

Президент США Дональд Трамп і його дружина, перша леді Меланія Трамп, 28 жовтня відсвяткували Хелловін в Білому домі. На свято запросили юних американців, які були одягнені в маскарадні костюми.

У світі святкують Хеллоуїн в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Однак президентська пара вирішила почати святкувати його заздалегідь.

Так, Меланія і Дональд Трамп запросили в Білий дім дітей і за традицією пригостили їх солодощами. Варто відзначити, що юні гості були одягнені святкові костюми, а лідер США і перша леді вважали за краще з’явитися на святі в звичайному одязі.

Трамп був у класичному костюмі, а Меланія наділу стильне пальто від Michael Kors вартістю приблизно шість тисяч доларів.

Судячи з задоволеним особам дітей, свято вдалося. Особливу атмосферу створювали і тематичні декорації Білого дому. Так, маєток було прикрашено гарбузами і чорними гілками дерев, а зловісне настрій створювала помаранчева підсвічування.

Раніше повідомлялося, що Меланія Трамп осоромилася на публіці, коли не змогла розрізати стрічку на відкритті монумента Джорджу Вашингтону після реконструкції.

NASA показала “страшне” фото Сонця до Хелловіну