Мисливець прийняв крокодила за колоду і поплатився

Чоловік близько 15 секунд стояв на спині п’ятиметрової рептилії, а потім крокодил атакував.

Австралієць переплутав величезного крокодила з колодою і ледь не позбувся чоловічої гідності. Про це повідомляє New York Post.

Житель Австралії 42-річний Елстон Ламі Ламі полював на острові Крокер. Коли чоловік пробирався по мілководдю, він побачив “колода” і виліз на нього.

За словами австралійця, він стояв на спині величезного крокодила близько 15 секунд, поки двоюрідний брат не сказав йому, на що той стоїть. У цей момент рептилія збила чоловіка у воду, і, схопивши за ногу, потягла на дно.

Ламі Ламі тричі вдарив крокодила по рилу і зміг звільнитися. Але хижак знову атакував до того, як чоловік вибрався з води. Другий раз крокодил стиснув зуби на паху австралійця.

Той знову зміг відбитися від крокодила і вибіг на берег. Ламі Ламі зазначає, що навіть після цього рептилія погналася за ним з берега.

Незважаючи на сильну рану лівої ноги, чоловік зміг втекти. За оцінкою потерпілого, на нього напав п’ятиметровий гребінчастий крокодил. Чоловіка доставили в госпіталь.

Раніше повідомлялося, що рибалка вижив після того, як крокодил схопив його за голову. Також Корреспондент писав про те, що жінка вижила після годинної боротьби з крокодилом.