Дівчинка осідлала крокодила і врятувала подругу від загибелі

Дитина, осідлавши напав на подругу крокодила, почав молотити його щосили руками по спині і тиснути пальцями на його очі. Рептилія була змушена відступити.

У місті Хванг (Зімбабве) 11-річна дівчинка змогла врятувати свою подругу, яку крокодил схопив і потягнув під воду, пише Bulawayo 24.

Діти купалися в річці, коли несподівано на них напав крокодил. Тварина схопило дев’ятирічну Латойю Мувани за ногу і спробував потягти під воду. Дівчинка почала кричати, і їй на допомогу кинулася старша подруга.

Ребекка Мункомбве стрибнула у воду і допливла до місця, де йшла сутичка дитини і крокодила. Там вона вилізла на спину крокодила і почала щосили бити його руками, а також пальцями намагалася потрапити в очі. Крокодил не витримав атаки, розімкнула щелепи й поплив.

Постраждалу дівчинку відвезли в лікарню. Медики відзначили, що дитина відбувся відносно легко: у Латойи діагностували лише незначні удари і рани.

Відзначається, що в Зімбабве мешкають нільські крокодили. Хижаки мають довжину в п’ять метрів і дуже агресивні. Нільські крокодили здатні атакувати великих і сильних тварин, таких як лев, гіпопотам або африканський буйвол

Раніше повідомлялося, що мисливець переплутав величезного крокодила з колодою і ледь не позбувся чоловічої гідності. Також Корреспондент.net писав про те, що мешканка Індії годину боролася зі схватившим її крокодилом і вижила.