Арабо-курдська ракета пробила броню сирійського Т-72

Потужна протитанкова ракета пробила броню танка. Навідник отримав травму, йому допомогли вибратися і доставили в санчастину. Інші члени екіпажу не постраждали.

У Сирії в одні з урядових танків Т-72М1 потрапила потужна протитанкова керована ракета (ПТКР) в ході недавніх зіткнень сирійських військ з арабо-курдськими загонами в гірському районі провінції Латакія на заході країни. Про це повідомляє Lenta.ru у вівторок, 29 жовтня.

ПТКР потрапила у верхню частину башти, яка є найменш захищеною – в броні залишилася серйозна пробоїна. Крім того, ймовірно, в результаті атаки на танк кумулятивний струмінь проникла в бойове відділення, і знаходився всередині машини навідник отримав травму голови і контузію.

Потерпілий, якому вдалося вибратися з танка за допомогою товаришів, був відправлений у санітарну частину. Інші члени екіпажу, командир і механік-водій, по всій видимості, не постраждали.

Військові відвели підбиту машину у безпечне місце, тим самим зберігши її, однак якщо б танк був обладнаний динамічним захистом, пошкоджень вдалося б і зовсім уникнути. Коли саме стався інцидент, не уточнюється.

Як повідомлялося, США вивела свої війська із зони військової операції Туреччини в Сирії в Іраку. Пізніше вони будуть передислоковані в Кувейт або Катар.

У той же час, частина військових будуть перекинуті в сирійську провінцію Дейр-ез-Зор для охорони нафтових полів від бойовиків “Ісламського держави”.

Терорист №1 мертвий. Але “Ісламська держава” немає