Альпініст встановив “нелюдський” рекорд

Альпініст з Непалу встановив “нелюдський” світовий рекорд. Чоловік підкорив найвищі гори світу, і зробив це за неймовірно короткий проміжок часу

Альпініст з Непалу встановив новий світовий рекорд по сходженню на 14 найвищих вершин світу. Про це чоловік повідомив на своїй сторінці в Twitter.

У квітні 2019 року 36-річний цієї посади Пуржа, відомий під псевдонімом Німс, вирішив виконати так званий проект “Місія здійсненна – 14/7”. Його суть полягає в тому, щоб підкорити 14 найвищих вершин світу.

На сторінці в соцмережі альпініст написав – “Місія виконана!”. Йому не тільки це вдалося, але він ще й побив попередній рекорд більш ніж на 7 років.

“MISSION ACHIEVED !” says @nimsdai from the summit of #Shishapangma #14peaks7months #History

At 8:58 hrs local time, Nims and his team reached the summit of Shisha Pangma. Team Members includes: Mingma David Sherpa, Galjen Sherpa and Gesman Tamang.#BremontProjectPossible pic.twitter.com/PeYUVQ7RnL

— Цієї посади Purja MBE (@nimsdai) 29 жовтня 2019 р.

Раніше рекорд належав альпіністові з Південної Кореї Кім Чан Хо, який піднявся на всі вершини за 7 років, 10 місяців і 6 днів.

@nimsdai and team are on the north side of Shishapangma. Hoping the team has calm weather and stable snow.

If they succeed Nims will have climbed all 14 8000 m peaks in 7 months. #nimsdai #dahlbahtpower #nepalimountaineer

Photo by Malcolm Mumma / Everest Bass Camp pic.twitter.com/WGfnHhlryv

— Conrad Anker (@conrad_anker) 28 жовтня 2019 р.

https://t.co/1HLmJgHJdR

— Цієї посади Purja MBE (@nimsdai) 28 жовтня 2019 р.

Wait till the end !

Yesterday, we had a pretty tough day. We climbed for 15 hrs non stop in an extreme weather conditions with the wind speed of more than 75 km/hr. Spent more than 3 hrs finding the way/route on the glacier.#nimsdai #BremontProjectPossible #14peaks7months pic.twitter.com/w2TNILtmtr

— Цієї посади Purja MBE (@nimsdai) 26 жовтня 2019 р.

Цієї посади Пуржа витратив на це всього 189 днів. Рано вранці у вівторок, 29 жовтня, чоловік піднявся на останню вершину – тибетську гору Шишабангма в Китаї.

Раніше повідомлялося, що кенієць пробіг 42 км менше, ніж за дві години. Також Корреспондент писав про те, що швидкість скалолазки здивувала Мережу.