У Словаччині знайшли групу дітей-біженців у вантажному поїзді

Дітей передали працівникам соціальної служби

Дев’ять з них були з Афганістану і ще двоє – з Пакистану. Дорослих разом з ними не було.

Одинадцять малолітніх дітей з Афганістану і Пакистану без супроводу дорослих були виявлені у вантажному потязі, що прийшов з Сербії в словацьке місто Дунайська-Стреда. Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на представника словацької поліції в понеділок, 28 жовтня.

“Співробітник місцевої фірми виявив близько прибулого складу залізничного дітей, знахабнілих по шляхах і намагалися знайти вихід в місто, і повідомив про це в поліцію. Нашим співробітникам вдалося затримати 11 малолітніх дітей, як пізніше з’ясувалося, дев’ять з них були з Афганістану і ще двоє – з Пакистану. Дорослих разом з ними не було”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що діти в нелюдських умовах у вантажному вагоні пройшли шлях з сербського міста Суботіца через територію Угорщини в Словаччину.

Поліція почала розслідування інциденту. Діти передано працівникам соціальної служби, які розмістили їх у дитячому будинку для малолітніх.

Раніше міністр внутрішніх справ Естонії Березень Хельма заявив, що країна не буде приймати іммігрантів з Африки та Близького Сходу, тому що їм вистачає проблем з українцями.