У Мексиці на кордоні з США знайшли трупа 42

Проводиться експертиза для визначення статі та ідентифікації загиблих. Вже відомо, що два тіла могли належати жінкам.

Мексиканська група Madres Buscadoras de Sonora, що складається з родичів зниклих людей, виявила братську могилу з останками не менше 42 осіб біля курортного міста Пуерто-Пеньяско в штаті Сонора на південь від кордону з США. Про це напередодні повідомив телеканал Fox News.

Так, 24 жовтня пошуковці виявили 12 скелетів в одязі і одне разлагающееся тіло в ямі в пустелі Каліфорнійського затоки. Вже на наступний день кількість загиблих зросла до 27, а до суботи, 26 жовтня, загальне число досягло 42.

Невідомо, як давно останки були поховані, проте два тіла – в стані розкладу, що вказує на їх недавнє поховання, а більшість останків – скелети. Проводиться експертиза для визначення статі та ідентифікації особистостей. Принаймні два тіла могли належати жінкам.

Раніше в мексиканському штаті Мічоакан наркокартель повісив на мосту і розстріляв 19 осіб. Інцидент стався в місті Уруапан.

Також на північно-заході Мексики в штаті Сіналоа бригада з пошуку зниклих без вести виявила на звалищі близько двох тисяч фрагментів кісток рук. За оцінками експертів, кістки належали дорослим людям, підліткам і дітям, які, імовірно, піддавалися тортурам.