У Франції виявили обморожених мігрантів в холодильній фурі

У Франції в холодильній фурі знайшли вісім постраждалих від переохолодження мігрантів

У зв’язку з інцидентом французька поліція заарештувала двох водіїв з Румунії.

Митники французького порту Кале на північно-заході країни виявили при огляді вантажного рефрижератора вісьмох нелегальних мігрантів, у тому числі чотирьох дітей.

Як повідомило агентство France-Presse, з посиланням на джерела в судових інстанціях, всі вони живі, хоч і постраждали від переохолодження.

Огляд проводився перед тим, як фура мала заїхати на пором, що прямував рейсом до Великобританії.

Рятувальна служба повідомила, що нелегали в неважкою формою постраждали від переохолодження. Їм надана перша допомога. Температура в холодильній камері становила мінус 7 градусів.

Мігранти стверджують, що є афганцями. В кузові вантажівки був обладнаний таємний відсік, в якому вони перебували. Шоферами фури виявилися двоє громадян Румунії, обидва вони затримані.

Нагадаємо, 23 жовтня у Великобританії знайшли вантажівку з 39 трупами. Серед загиблих 38 дорослих і один підліток. Швидше за все, люди загинули від переохолодження. У грузовивике була мінусова температура.

Пізніше GPS-звіт показав, що автомобіль знаходився у французьких таборах для біженців у Дюнкерку та Кале, потім вирушив до Бельгії. В останній раз в Європі причіп був зафіксований в бельгійському портовому місті Зебрюгге 22 жовтня, після чого відправився в поїздку в британський Пурфлит.