Після лідера ИГИЛ вбили і його “праву руку” – ЗМІ

У ході спецоперації на півночі Сирії ліквідували Абу Хасана аль-Мухаджира, якого називають найближчих помічників вбитого раніше глави “Ісламської держави”.

Під час спільного рейду між курдськими і американськими силами на півночі Сирії вбили праву руку лідера “Ісламської держави” аль-Багдаді – Абу Хасана аль-Мухаджира. Про це в понеділок, 28 жовтня, повідомляє Європейська правда, з посиланням на “Демократичні сили Сирії” (SDF).

Представник SDF зазначив, що аль-Мухаджир став об’єктом нападу недалеко від сирійського прикордонного міста Джараблус. Його вдалося ліквідувати завдяки зусиллям розвідки SDF і збройних сил США, підкреслив він.

Генеральний командувач SDF Мазлум Абді сказав, що це стало “продовженням попередньої операції”, в ході якої був убитий лідер “Ісламської держави” Абу Бакр аль-Багдаді. Він назвав представника джихадистів правою рукою Багдаді.

Нагадаємо, напередодні Дональд Трамп на спеціальному брифінгу підтвердив, що ватажок терористичної організації Ісламська держава (ИГИЛ) Абу Бакр аль-Багдаді був знищений в ході операції збройних сил США в сирійському Ідлібі.

Пізніше в США повідомили подробиці ліквідації ватажка ИГИЛ. Тим часом ЗМІ назвали нового лідера бойовиків замість убитого аль-Багдаді.