На показі фільму Джокер в Парижі чоловік почав кричати “Аллах Акбар!”

Чоловіка поклали на підлогу, але йому вдалося втекти. Пізніше його затримала поліція. Деякі глядачі в паніці покинули свої місця, а коли повернулися, виявили, що злодії вкрали їхні речі.

У кінотеатрі Grand Rex в Парижі показ фільму Джокер перервав чоловік, почав викрикувати “Аллах Акбар”. Про це повідомляє газета Parisien у понеділок, 28 жовтня.

Інцидент стався в неділю, на вечірньому сеансі в залі, що вміщує до 500 глядачів.

“Він сіяв паніку посеред показу фільму, викрикуючи “Аллах Акбар”. Глядачі і співробітник безпеки поклали (порушника спокою) на підлогу, але йому вдалося втекти. Зрештою поліцейські виявили його неподалік і доставили в комісаріат”, – повідомляє видання.

Станом на понеділок чоловік, ім’я якого не повідомляється, як і раніше знаходиться під вартою. Йому ставлять в провину “виправдання тероризму”.

Відзначається, що халепи любителів кіно з втечею невідомого не закінчилися. Деякі глядачі піддалися паніці покинули свої місця, а повернувшись до них не виявили своїх сумок і речей – нестандартною ситуацією скористалися грабіжники.

Нагадаємо, фільм 7 вересня “Джокер” удостоївся премії Золотий лев на 76-му Венеціанському кінофестивалі.

Також повідомлялося, що “Джокер” побив касовий рекорд в США, заробивши перші прокатні вихідні зібравши $93,5 млн. Цей показник виявився кращим у жовтні за всю історію американського бокс-офісу.