На ферму в США впав супутник

Супутник звалився на ферму в США

У компанії Samsung, якій належить супутник, заявили, що це було “заплановане приземлення”.

На територію ферми в місті Мерілл штату Мічіган в США впав супутник Samsung. Про це повідомляє АВС News у понеділок, 28 жовтня.

Близько 8:45 ранку в суботу Ненсі Вельке і її чоловік Ден готувалися випустити своїх коней, проте почули гучний гуркіт з боку двору. Жінка виглянула у вікно і побачила дивний об’єкт, який лежав біля дерева. Підійшовши ближче, подружжя виявили “чотириногого” гуде і спалахує об’єкт.

На пристрої було кілька табличок Samsung, а на бічних сторонах було написано “Space Selfie”.

В Samsung пізніше заявили, що це було “заплановане приземлення” з використанням парашута, проте погодні умови внесли свої корективи.

“Погодні умови призвели до ранньої м’якої посадки в сільській місцевості. Ніхто не постраждав, супутник був вилучений. Ми шкодуємо про будь незручності”, – заявив представник компанії.

Нагадаємо, що раніше США з літака запустили супутник для вивчення іоносфери Землі. Роль платформи для повітряного старту ракети виконав літак Northrop Grumman Stargazer L-1011.

Також повідомлялося, що Китай вивів на орбіту супутник для зондування Землі. Встановлена на супутнику Гаофэнь-10 оптика дозволяє робити фотознімки з роздільною здатністю менше одного метра.