Кремль відреагував на ліквідацію ватажка ИГИЛ

Негативної реакції на ліквідацію ватажка терористів бути не може, вважає Пісків

Якщо дані про ліквідацію ватажка “Ісламської держави” підтвердяться, то Трамп зробив вагомий внесок у боротьбу з терористами, каже Пісків.

Кремль вважає серйозним внесок США в боротьбу з міжнародним тероризмом, якщо інформація про ліквідацію ватажка терористичного угруповання “Ісламська держава” Абу Бакра аль-Багдаді підтвердиться. Про це в понеділок, 28 жовтня, сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, пише ТАСС.

“Якщо дійсно, наші військові бачили в зоні американські літаки і бачили в зоні безпілотники, які могли там працювати”, – сказав Пєсков.

За його словами, “якщо дійсно ця інформація підтверджується про ліквідацію аль-Багдаді, то в цілому можна говорити про серйозний внесок президента Сполучених Штатів Америки в боротьбу з міжнародним тероризмом”.

Представник Кремля запевнив: “Сама по собі новина не може викликати негативної реакції російської влади”.

Нагадаємо, напередодні Трамп заявив про ліквідацію аль-Багдаді та інших представників ИГИЛ в ході спецоперації в сирійському Ідлібі. Американські військові, за його словами, не постраждали.

У той же час, “Ісламська держава” вже призначила нового ватажка замість ліквідованого аль-Багдаді. Ним став, за даними ЗМІ, колишній іракський військовий офіцер аль-Афари, який вже давно взяв на себе роль лідера, в той час, як роль аль-Багдаді була символічною.