Байден прокоментував бізнес свого сина в Україні

Джо Байден розповів про бізнес сина

Американський політик заявив, що його син не зробив жодного неправильного дії.

Конкурент президента США Дональда Трампа на наступних президентських виборах Джо Байден розповів, що не впливав на рішення свого сина Хантера брати участь в української газової компанії Burisma. Про це в неділю, 27 жовтня, Байден заявив у програмі 60 хвилин.

Байден підкреслив, що Хантер – “дорослий чоловік”, який не зробив жодного неправильного дії, в чому кожен може переконатися з розслідування.

Він додав, що ніколи не обговорював з дітьми власні робочі питання.

Натякаючи на дії Трампа щодо залучення сім’ї до політичних справах, Байден також додав, що в разі обрання його президентом, його діти ніколи не будуть збиратися в Білому домі на засіданнях кабінету.

Нагадаємо, телефонна розмова президента США з українським колегою Володимиром Зеленським, який відбувся 25 липня, став причиною скандалу і призвела до запуску процедури імпічменту Трампа.

Як стверджують опоненти американського лідера, він під час дзвінка намагався вплинути на Зеленського з метою почати розслідування діяльності в Україні сина екс-віце-президента Джо Байдена в обмін на надання фінансової і військової допомоги Києву.

Трамп і Зеленський заперечують тиск в ході розмови.