У КНДР назвали дату кінця дружби Трампа та Кім Чен Ина

У Пхеньяні нагадали, що “бувають вічні вороги, але не буває вічних друзів”

Пхеньян нагадав Вашингтону, що “тісні стосунки” президента США і північнокорейського лідера мають термін придатності.

Влада США допустять помилку, якщо проігнорують крайній термін для переговорів з Північною Кореєю про денуклеаризацію. Таку заяву від імені високопоставленого представника КНДР Кім Ен Чхоля північнокорейське державне новинне агентство KCNA розповсюдило у суботу, 26 жовтня. Пхеньян встановив в якості цього терміну кінець 2019 року.

За словами Кім Ен Чхоля, тоді ж завершаться і “тісні особисті стосунки” президента США Дональда Трампа з головою Держради КНДР Кім Чен Ином, якщо Вашингтон не прийме необхідні заходи.

“Бувають вічні вороги, але не буває вічних друзів”, – йдеться в заяві представника Північної Кореї.

Вашингтон надає “хитре і жорстоке” тиск на Пхеньян, стверджує Кім Ен Чхоль. За його словами, США не приділяють уваги закликів північнокорейської сторони до нового підходу у вирішенні проблеми денуклеаризації.

Нагадаємо, 30 червня Трамп і Кім Чен Ином зустрілися втретє – на демаркаційній лінії між Південною та Північною Кореєю. Вони домовилися про відновлення контактів на робочому рівні.

У жовтні робочі делегації США і КНДР провели переговори в Стокгольмі. По їх закінченні північнокорейська сторона заявила про провал зустрічі і висловила розчарування США. При цьому Держдеп США назвав переговори хорошими і підкреслив необхідність часу і терпіння для пошуку рішень.

Джерело: Російська служба Deutsche Welle