У Британії затримали п’ятий підозрюваний у справі про трупах 39

Вантажівка, в якому знайшли мертві тіла

Житель Північної Ірландії був затриманий правоохоронцями в порту Дубліна. Він прибув із Франції.

Поліція Північної Ірландії затримала п’ятого підозрюваного, який може бути причетний до загибелі 39 осіб, тіла яких знайшли на цьому тижні у вантажівці в графстві Ессекс. Про це повідомив телеканал Sky News у суботу, 26 жовтня.

Зазначається, що 20-річного чоловіка з Північної Ірландії затримали в порту Дубліна, він прибув із Франції.

“Він був заарештований за непов’язаним з цим питанням, але, як відомо, поліція Ессекса зацікавлена в цьому людину в рамках розслідування вбивства восьми жінок і 31 чоловіки”, – йдеться в повідомленні.

Раніше у цій справі були заарештовані ще три людини: 38-річні чоловік і жінка з Уоррингтона і 48-річний чоловік з Північної Ірландії. Всі вони підозрюються в незаконному перевезенні людей і ненавмисному вбивстві і перебувають під вартою. А 25-річному водієві вантажівки Морісу Робінсону пред’явлені звинувачення в 39 епізодах ненавмисного вбивства, а також у торгівлі людьми, сприяння незаконної імміграції і відмиванні грошей.

Нагадаємо, на цьому тижні британські поліцейські виявили вантажівку з 39 тілами в графстві Ессекс. Спочатку передбачалося, що вантажівка з Болгарії та в’їхав у Великобританії в минулу суботу. Швидше за все, люди загинули від переохолодження. У вантажівці була мінусова температура.

Пізніше GPS-звіт показав, що автомобіль знаходився у французьких таборах для біженців у Дюнкерку та Кале, потім вирушив до Бельгії. В останній раз в Європі причіп був зафіксований в бельгійському портовому місті Зебрюгге 22 жовтня, після чого відправився в поїздку в британський Пурфлит.