В Афганістані відбита атака талібів: понад 50 загиблих

При підтримці авіації і артилерії було ліквідовано 53 терориста, у тому числі кілька їх командирів.

На північному заході Афганістану в ході відбиття атаки бойовиків угрупування “Талібан” в провінції Фарьяб за ніч вбито 53 екстреміста. Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на начальника прес-центру 209 корпусу афганської армії Ханіфа Резаї в неділю, 27 жовтня.

“Велика атака екстремістів на повіт Маймана, де знаходиться адміністративний центр провінції, почалася увечері в суботу з території повіту Паштун Кіт у районі населених пунктів Гадои-Калу і Хваджа-Номусо. При відбитті атаки при підтримці авіації і артилерії було ліквідовано 53 терориста, у тому числі кілька головних командирів. Тіла вбитих бойовиків залишилися на полі бою, їх особистості уточнюються”, – сказав Резаї.

За його словами, в ході бою поранено четверо афганських військовослужбовців. Резаї також зазначив, що ніхто з мирних жителів не постраждав.

Минулого тижня в Афганістані не менше 15 поліцейських загинули при зіткненнях з бойовиками Талібану в північній провінції Кундуз. Також були вбиті вісім талібів.

Нагадаємо, наприкінці вересня повідомлялося, що в ході военнй операції в Афганістані були ліквідовані більше 40 талібів.