Партія Джонсона виграє можливі вибори – опитування

Борис Джонсон виступає на з’їзді консерваторів

Підтримка консерваторів зросла на 3% за тиждень, в той час як результат лейбористів не змінився.

Консервативна партія Великобританії збільшила свій рейтинг на минулого тижня і має перевагу у 16% над опозиційної Лейбористської партією. Про це свідчить опитування телеканалу Sky News, дані якого було оприлюднено в неділю, 27 жовтня.

Так, опитування, проведене з середи по п’ятницю, показав, що підтримка консерваторів досягла 40%, а лейбористів залишилася на колишньому рівні – 24%.

Підтримка консерваторів зросла на 3% порівняно з опитуванням минулого тижня, у той час як результат лейбористів не змінився.

У свою чергу ліберал-демократи отримали 15% підтримки в останньому опитуванні, а партія Brexit Найджел Фарадж – 10%.

Як відомо, цього тижня лідер Консервативна партія, прем’єр-міністр Борис Джонсон закликав депутатів парламенту провести дострокові загальні вибори на 12 грудня.

Для прийняття такого рішення необхідні голоси дві третини депутатів, проте очікується, що багато опозиційних політиків або виступлять проти, або утримаються при голосуванні, призначених на понеділок.

Раніше уряд Джонсона припинило розгляд законопроекту про Brexit в парламенті, оскільки депутати відмовилися розглянути документ у триденний термін.