Вантажівка з 39 трупами: водія підозрюють у ненавмисному вбивстві

Крім неумисного вбивства, серед інкримінованих водієві злочинів є торгівля людьми, незаконна імміграція і відмивання грошей.

Водія вантажівки, в якому були знайдені 39 загиблих, визнали підозрюваним у ненавмисному вбивстві. Про це повідомляє BBC у суботу, 26 жовтня.

Поліція графства Ессекс, Великобританія, зазначила, що 25-річному чоловікові також інкримінують злочини, пов’язані з торгівлею людьми, імміграцією та відмиванням грошей.

Суд над Морісом Робінсоном відбудеться 28 жовтня у місті Челмсфорд. Решта троє підозрюваних залишаються під вартою.

Нагадаємо, 23 жовтня у Великобританії знайшли вантажівку з 39 трупами. Серед загиблих 38 дорослих і один підліток. Спочатку передбачалося, що вантажівка з Болгарії та в’їхав у Великобританії в суботу. Швидше за все, люди загинули від переохолодження. У грузовивике була мінусова температура.

Пізніше GPS-звіт показав, що автомобіль знаходився у французьких таборах для біженців у Дюнкерку та Кале, потім вирушив до Бельгії. В останній раз в Європі причіп був зафіксований в бельгійському портовому місті Зебрюгге 22 жовтня, після чого відправився в поїздку в британський Пурфлит.