США припиняють рейси в міста Куби

США призупинили рейси в кубинські аеропорти, за винятком Гавани

У американських авіакомпаній є 45 днів, щоб скасувати заплановані рейси.

США призупинили рейси в кубинські аеропорти, за винятком Гавани. Про це йдеться в поширеній заяві Держдепартаменту.

“За запитом держсекретаря США, міністерство транспорту призупинило до подальшого повідомлення авіасполучення між міжнародними аеропортами США і Куби, крім міжнародного аеропорту Хосе Марті Гавани, для запобігання отримання прибутку кубинським режимом від поїздок громадян США, – наголошується в тексті. – Авіакомпаніям США дається 45 днів, щоб скасувати всі заплановані рейси, крім аеропорту Гавани”.

Плани влади США щодо посилення обмежень щодо авіаперевезень на Кубу шкодять стосункам між народами обох країн і не змусять влада острова піти на поступки, заявив у відповідь міністр закордонних справ острова Бруно Родрігес Паррілья.

“Ми категорично відкидаємо нову міру блокади Куби з боку США, які припиняють польоти своїх авіакомпаній в дев’ять кубинських аеропортів. Вони посилює заборону на поїздки своїх громадян і порушує їхні свободи. Це шкодить зв’язків між нашими народами. Поступок не буде, ми переможемо”, – написав він на своїй сторінці у Twitter.

Раніше в Держдепартаменті повідомили, що США выслают з країни двох кубинських дипломатів за дії проти національної безпеки.

У США анонсували нові санкції проти Куби